Napnap Cafe w Krakowie


 
 Napnap odkryłam w październiku i przepadłam. Urocze, malutkie wnętrze, przemiła obsługa i proste menu równa się najedzona Karolina bez pieniędzy. Wpadałam tam sobie w drodze do PWST, która mieści się rzut beretem od Napnap i wszystkie drobne wydawałam na kanapki. Żadnej z nich jednak nie żałuję. Jak się jest już w okolicy Rynku, to warto się poświęcić i przejść te kilkaset metrów dalej, aby za Filharmonią, na ulicy Zwierzynieckiej wynagrodzić sobie ten jakże długi i męczący spacer (unikanie wszystkich ludzi rozdających ulotki jest dużym wyzwaniem) tartą, albo ciastem.

Ostatnio w Napnap byłam w poniedziałek, który to zazwyczaj tez mieści się w kategorii dni 'o mój boże, padam z nóg', ale w tym tygodniu, wyjątkowo wypadło mi z grafiku kilka rzeczy (ach, my ludzie biznesu i nasze nieprzewidywalne grafiki), więc Napnap mogło sobie wskoczyć w jedną z luk. Jako, że jestem fanką (nie oszukujmy się, ja po prostu jem wszystko co się nawinie) wszelkiego rodzaju tostów, kanapek i bułek, wybór nie był trudny. Pesto, kurczak, rukola, ser, suszone pomidory i głupi uśmiech na twarzy z zadowolenia pojawia się sam.

Karolina Ramos

Born in 1994 in Poland. Constantly spending money on traveling.

11 komentarzy:

 1. Fajne zdjęcie z gazetami i na fb.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet i ja skusiłabym się na taką kanapkę. Widzę, że mam kolejne miejsce w Krakowie od zaliczenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie hipsterskie miejsca w Krakowie ;) W Napnap bywałam często w drodze na uczelnię... pamiętam, że przy wejściowej szybie jest lada i krzesełka, a na szybie z zewnątrz były białym pisakiem narysowane "doły" siedzących postaci. Świetnie to wyglądało. Mam też niedaleko Napnap bardzo lubianą miejscówkę, chociaż tam jest mniej hipstersko... Massolit Books na Felicjanek 4 - jest to księgarnia z anglojęzycznymi książkami (sławna na całą Polskę, bo nie raz musiałam tam komuś jakieś książki odbierać i dawać przy okazaji wizyty np. w Wwie). Jest to pomieszanie strychu z toną zakurzonych książek, można poczytać, muzyka nie jest za głośno, a dodatkowo można sobie poprzedlądać anglojęzyczne New Yorkery czy inne czasopisma. Polecam na zanurzenie się w świat książek! Dodatkowo pyszna kawa i desery typu muffinki, ciasto czekoladowe, tarta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Koniecznie muszę tam zajrzeć, jak będę w Krakowie!! Wnętrze cudne <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny wystój,a ta kanapka wygląda apetycznie^^

  OdpowiedzUsuń
 6. fajne miejsce. Szkoda, że nie mieszkam w Krakowie. Uwielbiam to miasto!
  U nas w Toruniu słonecznie :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Tesknie za Krakowem :) urocza kawiarnia i smacznie wygladajca kanapka!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ostatni raz w Krakowie byłam w sierpniu i zjadłam pysznie w Karmie i wypiłam pysznie w Cafe Młynek. Następnym razem na pewno zajrzę do Napnap. I Massolit Books!

  OdpowiedzUsuń
 9. Urocza kawiarnia,a taką kanapeczkę z chęcią bym teraz zjadła :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wybieram się niedługo do Krakowa i na pewno tam wstąpię :)) Głupio tak za każdym razem stołować się na Szewskiej ^^

  OdpowiedzUsuń
 11. Byłam dziś! Mają świetne kanapki i cappuccino :D

  Swoją drogą super blog! Zazdroszczę tych twoich podróży ;)
  Zapraszam do mnie, tam też dużo fotek http://przedsiebieprosto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń