Golden hour

Najbardziej winien jest ten, kto pierwszy wynalazł świadomość. Więc straćmy ją na parę godzin. - Fitzgerald jak zawsze najlepszy.Jak dzień się kończy to zawsze jest najmilsze dla oka światło.

Karolina Ramos

Born in 1994 in Poland. Constantly spending money on traveling.

21 komentarzy:

 1. ty chyba strasznie lubisz fitzgeralda;pp

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. lubię bardzo i polecam! nie tylko 'wielki gatsby' (chociaż warto baardzo!), ale też mniej popularne opowiadania są genialne.

   Usuń
  2. Właśnie miałam dzisiaj zacząć czytać "Gatsby'ego", ale... zniknął z półki, nie wiem jakim cudem. W wakacje koniecznie nadrobię.
   Z innej beczki: Ostatnio przyjaciółka wspominała coś o dziewczynach na krakowskim Slot Feście, które opowiadały o podróży autobusem do Albanii. Widziałam Twoje poprzednie posty, skojarzyło mi się, byłaś to może Ty albo Twoje towarzyski?

   Usuń
  3. Nie byłam na Slot Feście, moi znajomi też raczej nie, także te opowieści o Albanii nie miały związku ze mną ;) ale fajnie słyszeć, że ktoś jednak do Albanii jeździ i to autobusem;)

   Usuń
 2. W jakim programie przerabiasz zdjęcia że są takie magiczne ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. photoshop/photoscape, zależy czy jestem w domu, czy w krakowie. tutaj akurat prawie nic nie ruszałam, jedynie kontrast, jasność i nasycenie.

   Usuń
 3. Hej, to jest zbyt piękne!

  OdpowiedzUsuń
 4. nie dam rady chyba napisac nic oryginalnego.. zdjec twoich nawet najlepszy komentarz nie przebije. poprzedniczka wyzej napisała: "Magia" i zdecydowanie sie z nia zgadzam! Nastrojowe zdjęcia ♥

  Ania, http://taffydream.net/blog/

  OdpowiedzUsuń
 5. prawda. chociaż moja ulubiona pora zaczyna się latem ~2 h przed zachodem, jak słońce zaczyna sie zniżać na tyle, że światło jeszcze nie jest pomarańczowe, ale już jest miękkie. analogicznie rano, ale akurat wtedy jade do pracy zawsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. No tak zachód słońca sprawia, że wszystko jest od razu takie romantyczne:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdzie jedziesz na następna wyprawe? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. za 2 tygodnie się zapewne dowiem, na razie jestem na etapie oszczędzania każdego grosza ;D

   Usuń
 8. Piękne światło na tych zdjęciach! :)

  OdpowiedzUsuń